Haber
Menemen FK, Yılmaz Vural yönetimindeki her iki maçı da kazandı
![](https://gomec-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/menemen-fk-yilmaz-vural-yonetimindeki-her-iki-maci-da-kazandi-gKZsa9p3.webp)
TFF 2. Lig Kırmızı Grup gruplarından Menemen FK’da görev alan Yılmaz Vural, sarı-lacivertli ekiple her iki karşılaşmayı da kazanmayı başardı.
TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Menemen FK’da Yılmaz Vural rüzgarı esiyor. Teknik Direktör Cenk Laleci’nin ardından sarı-lacivertli takımın başına geçen Yılmaz Vural, İzmir temsilcisiyle hem kupa hem de lig maçlarını kazanmayı başardı. Vural yönetimindeki Menemen FK, geçtiğimiz günlerde oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçında Nevşehir Belediyespor’u 2-0 yenerek üst sıraya yükselirken, hafta sonu oynanan maçta da Denizlispor’u 2-1 yenerek 9. sıraya yükseldi. Böylece 70 yaşındaki teknik adam, Menemen FK kariyerine 2’de 2 yaparak başladı. – İZMİR